Author: t***n
Date:
Review: Value for money: great value for money Easy to wear: comfortable to wear a work for six hours easy to put on
Màu sắc: Ombre
Price: 228.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 185 g |
| Chiều dài | 34 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25011674825847259 |
Author: t***n
Date:
Review: Value for money: great value for money Easy to wear: comfortable to wear a work for six hours easy to put on
Màu sắc: Ombre
Author: b***h
Date:
Review: Value for money: absolutely Easy to wear: most definitely Comfortable to wear: the best Hairstyle stylishness: absolutely beautiful
Màu sắc: Ombre
Author: g***e
Date:
Review: Really nice. Looks just like the photo. Recommended!
Màu sắc: Ombre
Author: s***8
Date:
Review: Value for money: looks like real hair, very pretty
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm